Difference between revisions of "Stone Slices"
Jump to navigation
Jump to search
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Stone_Slice_11_-_Blue_Apatite.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Blue_Apatite.jpg|150px]]||Blue Apatite | |[[File:Stone_Slice_11_-_Blue_Apatite.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Blue_Apatite.jpg|150px]]||Blue Apatite | ||
|- | |||
|[[File:Stone_Slice_11_-_Blue_Quartz.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Blue_Quartz.jpg|150px]]||Blue Quartz | |||
|- | |||
|[[File:Stone_Slice_11_-_Charoite.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Charoite.jpg|150px]]||Charoite | |||
|- | |||
|[[File:Stone_Slice_11_-_Chrysoprase.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Chrysoprase.jpg|150px]]||Chrysoprase | |||
|- | |||
|[[File:Stone_Slice_11_-_Flower_Obsidian.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Flower_Obsidian.jpg|150px]]||Flower Obsidian | |||
|- | |||
|[[File:Stone_Slice_11_-_Green_Opal.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Green_Opal.jpg|150px]]||Green Opal | |||
|- | |||
|[[File:Stone_Slice_11_-_Mecca_Obsidian.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Mecca_Obsidian.jpg|150px]]||Mecca Obsidian | |||
|- | |||
|[[File:Stone_Slice_11_-_Ruby_Zoisite.jpg|150px]]||[[File:Stone_Slice_11_-_Ruby_Zoisite.jpg|150px]]||Ruby in Zoisite | |||
|- | |||
|} | |} |